Producentem Legionářů je nyní Daniel Severa

27.4.2017

Důležitou změnou v přípravném týmu filmu Opravdoví bratři je příchod Daniela Severy do pozice producenta filmu. Producent přípravné části Jiří Pruša přechází do pozice sympatizanta filmu. 

Daniel Severa a Petr Nikolaev se potkali při realizaci filmu Jménem krále. Zoom gallery
Daniel Severa a Petr Nikolaev se potkali při realizaci filmu Jménem krále.

fdcd2b8067d9c478dee430a88f7.jpg

"Dostáváme se do další fáze příprav filmu, proto do týmu přichází producent Daniel Severa," uvedl Petr Nikolaev. Producent příprav Jiří Pruša bude nyní filmu držet palce na dálku. "Jirkovi chci moc poděkovat, protože bez něj by se přípravy vůbec nerozběhly. S vlastní realizací filmu ale nemá osobní zkušenost, proto ho chápu, že už chtěl svoje místo předat někomu, kdo tyto zkušenosti má," dodal Nikolaev.

Daniel Severa (obr. vlevo) bude mít nyní za úkol podat novou žádost o grant. Výsledky bychom se měli dozvědět během jara. "Od toho se bude odvíjet další harmonogram. Držte prosím palce!" přeje si režisér. 

Severa jako producent působil u filmů Lída BaarováStalingradBestiář či Jménem krále, v portfoliu má seriály Mladý Indiana JonesČetníci z Luhačovic nebo Kriminálka Anděl. Pracuje ve vlastní produkční společnosti Daniel Severa Production. S Petrem Nikolaevem spolupracovali na filmu Jménem krále. 

     

Legionáři > Příběh filmu > Právě se děje > Producentem Legionářů je nyní Daniel Severa